Inaugurácia prvej slovenskej prezidentky hýbe krajinou aj po víkende, okrem jej dojímavého prejavu a sympatickej prezentácie, sú na pretrase aj jej šaty. Uznávaný protokolista si o nich totiž myslí svoje. 

Slováci sú zo svojej novej prezidentky nadšení, chvália ju na každom kroku a doslova ju nosia na rukách. Zuzana Čaputová sa akejkoľvek kritike zatiaľ úspešne vyhýbala, najnovšie si na jej šatách zgustol Ladislav Špaček.

“Šaty boli veľmi decentné, pod kolená, bez dekoltu, mali svoju symboliku vo farbe aj v detaile na dekolte, ktorý symbolizoval rieku Dunaj. Puzdrové šaty jej však nesedeli, vybral by som jej voľnejší strih. V jej prípade by som niektoré partie možno zakryl. Účes mala zbytočne uvoľnený a mala ho tak do tváre, a keď skladala sľub, tak jej kamery vôbec nevideli do tváre, že keď ho podpisovala, nebolo ju vidieť vôbec. Pre tento okamih mala mať vlasy mierne zopnuté, uvoľniť si ich mohla pri prechádzke ulicami Bratislavy. Tým, že mala ten šál na šatách a vlasy na ramenách, jej vôbec nebolo vidieť krk, čo je u ženy veľký hendikep,” hovorí na margo šiat aj úpravy vlasov.

Čo si o jej vizáži myslíte vy?

Foto: Instagram/ netky.sk, aktualne.cz, zuzana_caputova | Zdroj: cas.sk