Máme za sebou ďalšiu epizódu speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko, ktorá sa nezaobišla bez kritiky zo strany divákov. Môže za to predovšetkým speváčka Izabela Škutová, ktorá aj napriek tomu, že spievala nádherne, neočarila porotcov dostatočne.

 

Fanúšikovia v komentároch vyslovili svoje znechutenie voči výberu porotcov a myslia si, že to je celé zmanipulované. Nie je predsa možné, aby nepostúpila skvelá speváčka, ktorá si navyše vybrala náročnú českú skladbu a namiesto toho sa koučovia „bijú“ o spevákov, ktorí majú vo svojom speve isté medzery.

„Ak toto nebolo na postup tak už fakt neviem…úžasný silný hlas, konečne niečo v rodnej reči a zároveň krásna pieseň čo má aj nejaký zmysluplný text…čím ďalej, tým viac som presvedčená, že je to celé dohodnuté, lebo postupujú také nezmysly, že sa rozum zastavuje,“ napísala nespokojná diváčka. „Úplne súhlasím, to musí byť dohodnuté, kto ide ďalej, lebo tak falošné spevy poslali ďalej a toto nikto?“ pridáva sa ďalší.

Čo si o tom myslíte vy? Páčilo sa vám vystúpenie Izabely a máte tiež pocit, že porotcovia pochybili, keď ju neposlali ďalej?

Izabela a jej vystúpenie v The Voice

Diváci nesúhlasia s tým, že Izabela nepostúpila

Zdroj/Foto/VIdeo: Facebook/The Voice Česko Slovensko, YouTube