Farma 11 bude mať pokračovanie

Tak toto nikto nečakal! Divácky mimoriadne úspešná reality šou Farma 11 napokon nebude časovo ohraničeným programom, kde sa súťažiaci predstavia, v izolovanom prostredí vyvedú pár hlúpostí a následne sa vrátia do normálneho života, akoby sa nič nestalo. Produkcia sa totiž rozhodla, že vzhľadom na to, ako veľmi si ľudia niektorých farmárov obľúbili, zostanú s nimi kamery aj po finále – a to v úplnej novej šou s názvom Život po Farme!

Dlho očakávané finále, v ktorom sa rozhodne, kto sa stane víťazom 11. série Farmy a odnesie si domov rozprávkovú výhru 75-tisíc eur, sa bude konať v piatok 13. decembra 2019 o 20:30. Už o tri dni bude ale reality šou pokračovať.

V relácii Život po Farme budú kamery sledovať bývalých súťažiacich v ich prirodzenom prostredí – doma či v práci – pričom diváci dostanú odpovede na otázky, či sa farmári naďalej stretávajú, či vydržali kamarátstva a vzťahy utvorené na statku a, ako inak, akí sú jednotliví účastníci tam, kde sa cítia ako ryby vo vode – v reálnom svete plnom možností, o akých sa im na statku mohlo len snívať. V novej šou sa určite bude na čo tešiť, avšak vysielaná bude len na kanáli Markíza Plus.

Šestica súťažiacich Farma 11

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza, TV Markíza