Známy manželský pár Juraj Lelkes (69) a Sisa Sklovská (55) sú známi svojou kontroverznosťou. Podľa nich vek je len číslo a je to vidieť na ich spôsobe života. Dvojica si nenechá ujsť skoro žiadnu celebritnú párty, ples či podujatie.

Je pravdou, že pandémia im tieto obľúbené činnosti plné zábavy prekazila, no manželia sa o to viac budú na nich tešiť. Neodmysliteľnou súčasťou budú, tak ako aj doteraz, neprehliadnuteľné outfity, ktoré sú pre nich charakteristické.

S tým spojená aj dokonalá vizáž, o ktorej podnikateľ Lelkes prezradil niečo viac, chce byť totiž navždy mladý. „Je to otázka sebadisciplíny, ktorú som pestoval celý život. Záleží mi na tom, aby som sa udržoval v dobrej kondícii. Nehanbím sa za to, je to mužské. Sám sa strihám, starostlivo si krémujem tvár aj oči. Nemám žiadne špeciálne chirurgické zásahy, udržiava ma to sviežeho,” prezradil pre reláciu Top Star.

Okrem toho jeho túžba je podmienená aj tým, že sa mu páčia pohľady mladých slečien, ktoré si ho stále obzerajú. Prisudzuje to práve vzhľadom na svoj vek jeho mladistvému vzhľadu. „Celkom príjemné je, keď idem so Sisou alebo bez nej a môžem mať aj rúško, oproti idú pekné, mladé dámy a nezostanem bez povšimnutia. Je to dobrý pocit, čo je na tom?” dodal.

Zdroj: pluska.sk, TV JOJ/ Topstar | Foto: Instagram/juraj_lelkes