Čo sa na tej Farme ešte dozvieme. Farmár z mestskej časti si od začiatku reality šou svoje tajomstvo pre kamerami strážil, až doteraz!

Popri zveľaďovaní príbytkov rôznymi farebnými kresbami, ktoré dostali farmári tento týždeň za úlohu kamery zachytili rozhovor medzi Adamom, Monikou a Rebekou. ,,Adam, kedy sa zas zrútiš?” opýtala sa ho Monika so smiechom. ,,Keď uvidím tvoje cecky škaredé,” pohotovo na jej uštipačnú otázku reagoval Adam. ,,By som ťa nimi vyplieskala, by si sa hneď preorientoval,” odpovedala mu Monika. 

,,Veď ty máš Monika také cibule. Lebo to sa delí na štyri skupiny. Arašidy, bobule, cibule a dyne. A ty Rebeka máš už skoto také dyne,” vysvetlil dievčatám rozdelenie pŕs podľa Adama. ,,A ty Moni pokiaľ nebudeš cvičiť, tebe pôjdu k bruchu dole,” upozornil ju ako kamarát.

Neskôr v dokrútke prezradil aj to, čo doteraz nebolo povedané. Verejne sa pred všetkými divákmi sledujúcich drsnú šou Farma 12 otvoril a povedal, že je gay. ,,Akože ja Monike nezvyknem pochváliť prsia a ani žiadnej žene, pretože ja nie som na ženy. Ale brali sme to s humorom, že Monika ich nemá plastové ani dorobené, tak som ju v rámci toho podpichol,” vysvetlil sympaťák Adam.

Zdroj: www1.pluska.sk Foto: Instagram /tvmarkizaofficial/