Aký typ človeka ste? Ani vy sami to o sebe neviete? Radi podstupujete rôzne osobnostné testy, ktoré vy vám o vás prezradili niečo nové? Vyskúšajte si s nami zaujímavý test, vďaka ktorému sa o sebe možno dozviete niečo nové a zaujímavé!

 

Otázka je veľmi jednoduchá: Ktoré z nasledovných štyroch detí je dievčatko? Vaša voľba o vás vypovie viac, než si myslíte.

VYHODNOTENIE

Ktoré zo štyroch detí ste si vybrali vy? Vaše rozhodnutie o vás hovorí nasledovné veci.

Dieťa č. 1

Vybrali ste si dieťa č. 1? Ste rozumné osoby, ktoré veria vo svoje princípy a zvyknete konať v súlade s existujúcimi pravidlami. Príznačné je pre vás príslovie “Dvakrát meraj a raz rež,” pretože najskôr všetko analyzujete a až potom sa rozhodujete, čo urobíte. Vždy sa snažíte nájsť jedno správne riešenie problému, pričom nechcete raniť nikoho city. Snažíte sa vyhýbať konfliktom a často kladiete záujmy iných ľudí pred tie vlastné, aj keď si neraz nezaslúžia váš čas a úsilie. Snažíte sa byť nestranní a vždy sa obraciate na svoju múdrosť, keď sa potrebujete o niečom rozhodnúť.

Je najvyšší čas, aby ste sa prestali zaoberať záujmami iných ľudí a mysleli trochu viac na seba a to, čo sa deje vo vašom živote. Neodkladajte šťastie, buďte šťastní dnes!

Dieťa č. 2

Osoby, ktoré si vybrali dieťa č. 2 sú ozajstní kreatívni myslitelia. Ste plní inovatívnych nápadov, ktoré vám vždy pomáhajú vytvárať úžasné veci. Páči sa vám aktívny život a radi podstupujete nové výzvy. Nikdy ste nepremeškali príležitosť naučiť sa niečo nové. Nemáte strach zo zmien, pretože veríte v to, že všetko čo sa deje, sa deje z konkrétneho dôvodu. Každý deň prežívate tak, ako by bol posledný, ale zároveň to vyzerá tak, že žijete v jednej bubline – toľko ľudí by sa k vám chcelo priblížiť, no vy ste si ich nepripustili bližšie k telu.

Naučte sa, ako sa vyrovnať so sklamaním. Áno, vždy sa nájdu ľudia, ktorí by chceli byť s vami čiste zo sebeckých a zištných dôvodov, no kvôli tomu by ste nemali zanevrieť na tých, ktorí to s vami myslia vážne a chcú vás spoznať lepšie. Stačí im dať šancu. Čoskoro zistíte, či túto osobu vo svojom živote potrebujete alebo nie.

A blahoželáme! Práve za dieťatkom č. 2 sa ukrýva mladá dáma.

Dieťa č. 3

Ak ste si vybrali dieťa č. 3, pravdepodobne patríte k veľmi spoločenských osobám. Vaša charizma vám pomáha v komunikácii s kýmkoľvek, ale skutočným pokladom je pre vás čas, ktorý môžete stráviť so svojimi priateľmi. Milujete dobrodružstvá a adrenalín, ktorý sa s nimi spája. Niekedy konáte impulzívne, ale dôvod je ten, že si myslíte, že najväčším rizikom je nepodstupovanie žiadneho rizika. Hoci na tom môže byť niečo pravdy a náš život je plný rizík, nabudúce však popremýšľajte aj o možných následkoch.

Pamätajte, že ste obklopení množstvom skvelých ľudí, ktorí vás nielen obdivujú, ale aj milujú z celého srdca. Takže majte na pamäti, že ďalšie vaše impulzívne konanie môže ublížiť niekomu, komu na vás skutočne záleží.

Dieťa č. 4

Ak ste si vybrali dieťatko č. 4, hovorí to veľa o vašej osobnosti. Nielen že máte veľké srdce, máte aj obrovské ego. Myslíte si, že máte vo všetkom pravdu a že existuje len váš názor alebo zlý názor. Ľahko sa prispôsobujete novým veciam, preto často zohrávate vedúcu rolu. Ste plní kreatívnych a inovatívnych myšlienok, no nezabúdajte na to, že keď ste vedúcou osobou v tíme, treba brať do úvahy aj nápady ostatných. Váš názor nemusí byť vždy ten najlepší.

Ak chcete mať vo svojom živote dobrých ľudí, mali by ste sa naučiť počúvať. Ľudia okolo vás chcú byť tiež cenní a docenení. Navyše, vaša schopnosť uznať niekoho úsilie z vás urobí oveľa lepšieho vodcu.

Tak čo, sedí to na vás? Neváhajte sa podeliť so svojimi postrehmi v komentároch.

Zdroj/Foto: brightside.me

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.