Životná partnerka MMA bojovníka Karlosa Vémolu, modelka Lela Ceterová, ktorá mu vlani porodila krásnu dcérku Lili, absolvovala ďalšie estetické úpravy. Okrem bujného dekoltu si ako prvé na blondínke všimnete dokonale krásnu tvár. Bez problémov sa však podľa nej, ako jedna z mála, priznáva ku všetkým plastickým zákrokom, ktoré ju dokážu ešte väčšmi vylepšiť.

Najnovšie pridala fotografiu na sociálnej sieti, kde priznala dokonca až štyri úpravy v oblasti tváre. „Dnes som absolvovala úpravu pier „IKONICKE RTY“. Neostalo iba pritom, ale chcela som vyskúšať aj kontúrovanie sánky, výplň líc a botox do čela,“ napísala mladá mamička.

„Ani si neviete predstaviť, že koľko žien chodí na takéto úpravy a nikdy to na verejnosti nepriznajú. Ja som, ale opak. Ešte to mám opuchnuté, ale teším sa, aké to bude potom. Je skupina žien, čo celý život uznávajú prirodzenosť bez akýchkoľvek úprav a na druhej strane sú ženy, čo milujú mať upravený – vylepšený vzhľad “prirodzene” alebo viac viditeľne. Skoro všade vo svete sa ženy dávajú vylepšovať a mne osobne sa veľmi páči ruský štýl kozmetických úprav,“ vysvetlila svoje rozhodnutia Lela. Nuž, je verejne známe, že sa umelo upravené telo páči aj jej partnerovi Karlosovi, ktorý sa na dokonale krásnu lásku určite nebude môcť vynadívať.

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official