Profesionálny český zápasník MMA Karlos Vémola po prevalení jeho opakovanej nevery prišiel o priateľku Lelu s ich spoločnou dcérkou. Rozhodol sa o svoje lásky zabojovať a získal ich späť. To sa ale nezapáčilo jeho milenke, ktorá zasiahla!

Na sociálnej sieti playmate Lely Ceterovej sa objavili zaľúbené fotografie z dovolenky, na ktorých je s Karlosom a zahrnutá samými luxusnými darčekmi. Tým si ju chcel jej priateľ udobriť a očividne sa mu to dokonale podarilo. Zverejnené fotky neunikli ani Karlosovým milenkám, keď jedna z nich konkrétne španielska modelka Kristhin Gomez, priliala olej do ohňa.

Plastiková kráska pridala fotografiu z Vémolovho domu ku ktorej pre portál Expres.cz prezradila, že tam nedávno strávila štyri dni. Podotkla aj to, že len priateľská kávička to veru nebola. “Niekedy to nie je o tom byť tá dobrá, alebo zlá, je to o obrane pred absurdnými útokmi. Vždy je ľahšie niekoho obviniť, ako si priznať vlastné chyby,” napísala milenka k fotografii.

Ohrdnutá žena pre spomínaný zdroj jasne povedala, že “Lela dobre vie, že som bola u Karlosa.” Narážala na to, že ak by ju zápasník Karlos neurazil, nikdy by sa o tom nedozvedela. “Fotografiu som najprv nezverejnila, pretože som nechcela robiť problémy. Karlos ma však urazil a povedal mi, že to kvôli mne mu Lela zakázala vídať sa s Lily. Odvtedy mi to už je jedno. Iba pár dní potom, ako mu Lela povedala, že kvôli mne neuvidí malú, boli zase spolu a šťastní,” dodala kontroverzná modelka.

Zo svojej návštevy v Prahe pridala aj ďalšiu snímku ku ktorej napísala jasný odkaz. “Ľudia sa nemenia, akurát sa stanú šikovnejší v zakrývaní pravdy, keď robia niečo tak často, že sa to stane ich životným štýlom.” 

 

Zdroj: Expres.cz/Topstar.sk | Foto: Instagram/lela_ceterova_official, kristhin_g