Andrea Verešová je jedna z našich najobľúbenejších modeliek, škandál s uniknutým videom pre dospelých teda pobúril oba národy. Niektorí tvrdia, že to mala dobre premyslené a urobila to na základe marketingovej kampane, iní ju ľutujú a odkazujú, že by si mala šifrovať mobilné zariadenie.

Modelka svojho času ponúkla aj nemalú finančnú odmenu tomu, kto jej poskytne meno autora – podľa nej – fejkového videa. Množstvo fanúšikov si ale myslí, že ide o reálne záznamy, údajne sa však modelka nemá za čo hanbiť, veď niečo podobné má v mobile 90% z nás 😀

„S poľutovaním musím konštatovať, že sa objavilo falošné video, ktoré má za cieľ poškodiť a zdiskreditovať mňa aj môjho manžela. V tejto dobe už nemôžete ničomu veriť. Nič nie je reálne. Rozhodli sme sa podať trestné oznámenie,“ oznámila ešte pred Vianocami Andrea.

Medzičasom ale uniklo na internet ďalšie video, aj keď je náročné ho nájsť, skutočným priekopníkom sa to podarí. V druhom videu je údajne vidieť viac, aj keď nemôžeme tvrdiť, že pred zrkadlom tancuje Andrea Verešová, žena sa na ňu veľmi nápadne podobá.

Zábery z druhého videa si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/ andreaveresovaofficial | Zdroj: cas.sk, pluska.sk