Sviatky pokoja a lásky prežívala Andrea Verešová v poriadnych stresoch. Práve v čase Vianoc sa totiž na internete objavila erotická nahrávka s aktérmi, ktorí sa nápadne podobajú na modelku a jej manžela Daniela Volopicha. Kým Verešová spočiatku tvrdila, že ide o montáž a za informácie vedúce k falšovateľovi dokonca ponúkla štedrú odmenu, po druhom videu sa definitívne stiahla a odmietla čokoľvek povedať. Dokonca sa rozhodla odcestovať do zahraničia!

O čo vlastne v spomínanom druhom videu išlo? Na nahrávke je vidieť nahú tancujúcu ženu, ktorá sa opäť nápadne podobá na Andreu Verešovú. Natáča ju pritom ďalšia žena. Zdá sa, že toto video už bolo priveľkým sústom aj pre modelku, ktorá po tomto rozšírení škandálu odletela aj s rodinou do Dubaja, kde má istotu, že ju na ulici takmer nikto nespozná a nik ani nebude vedieť o jej súčasných nepríjemnostiach.

„Celá záležitosť je v šetrení polície, ktorá nám zakázala podávať akékoľvek informácie,“ vyjadrila sa pre Nový čas samotná Andrea, ktorá na začiatku kauzy nešetrila slovami a rozohnene rozprávala o fejkoch a odmene 50-tisíc eur. Tá už však zrejme nie je aktuálna, keďže žiadosť o pomoc pri hľadaní páchateľa z jej Instagramu zmizla.

Ak sa dokáže, že videá sú naozaj falošné, mohla by Verešová podľa právnika vysúdiť viac ako 100-tisíc eur. Šlo by totiž o trestný čin poškodzovania cudzích práv. Kľúčový by bol fakt, že páchateľ osoby na videu zámerne označoval za niekoho iného. Ak by mu bol skutok dokázaný, hrozilo by mu k tomu všetkému až dvojročné väzenie. Celú vec majú v súčasnosti v rukách príslušné orgány.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Andrea Verešová