Hoci kedysi spolu naoko dobre vychádzali, dnes sa zdá, že Andrea Verešová a Simona Krainová nie sú práve najlepšie kamarátky. Potom, ako cez sviatky vyplával na povrch škandál s videami s podobizňou Verešovej a jej manžela, Krainová missku ani trochu nešetrila a totálne ju pred fanúšikmi dorazila uštipačnými komentármi.

Možno aj to je jeden z dôvodov, prečo dnes Verešová rivalke nevie prísť na meno. Modelka, ktorá sa nachádza v Dubaji, na svojom Instagrame nedávno zverejnila pikantnú fotografiu z bazéna. Leží na jeho okraji a za ňou sa črtá panoráma dubajských mrakodrapov.

Spomínanú FOTO nájdete >>>TU<<<!

„A čo myslíte, páči sa to Simonke K.?,“ spýtala sa Verešovej istá fanynka narážajúc na to, že aj Krainová, ktorá sa zas nachádza v Karibiku, v súčasnosti zverejňuje poriadne dráždivé zábery. Modelkina odpoveď bola poriadne strohá, ale zato veľavravná: „Neviem, nesledujem ju. Táto žena ma už dávno nezaujíma…“ 

V tom, že v polonahých fotografiách je profesionálkou práve Verešová, jej verne pritakávali aj rady jej fanúšikov, hoci ani niektorým z nich nechýba uštipačný zmysel pre humor. „Simonka sa teraz fotí o stošesť, aby dohnala Andreu Verešovú,“ vyhlásila istá Slovenka, pričom odpoveď fanúšika na seba nenechala dlho čakať: „To nedoženie nikdy. To by musela začať točiť.“ 

Vypoklonkovala ju ochranka

Na zverejnenej fotografii nie je zaujímavý iba pomyselný boj s rivalkou Krainovou, ale aj to, ako vznikala. Ako sa totiž ukázalo, na mieste, kde sa Verešová fotila, je z bezpečnostných dôvodov zakázané ležať.

„Mňa odfotila dcéra. Mala na to pár sekúnd, pretože hneď pribehla ochranka, že sa nesmie ležať na okraji bazéna. Ale stihli sme to, aj keď trochu rozmazane a z veľkej diaľky, ale máme na pamiatku,“ priznala sa modelka fanynke, ktorá túži po rovnakom zábere. Napriek zákazom však Verešová ženu – matku 6-mesačného bábätka – povzbudila, aby sa o rovnakú pózu pokúsila aj ona a odfotila sa skôr, než ju odtiaľ vyhodia ochrankári.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, simonakrainova