Známe osobnosti sú zvyknuté na všeličo, no to, čo sa najnovšie dostalo k ostrieľanej moderátorke Veronike Cifrovej Ostrihoňovej, muselo zaskočiť aj ju samu. Pod záštitou anonymity si totiž niektorí ľudia dovolia naozaj všetko, hoci by sa na to v reálnom živote neodhodlali ani v najodvážnejšom sne.

„Ozaj si taká p..a? A tvoj manžel by mohol byť ko..t, keby bol chlap. Ale nie je. Je hov.o,“ spustil neznámy prostredníctvom súkromných správ na Instagrame na Veroniku. Ako to už býva, aj uvedený dôvod týchto primitívnych rečí mal od konštruktívnej kritiky poriadne ďaleko.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

„Pozerám ťa na RTVS a čím viac rozprávaš, tým väčšia p..a si,“ uviedol nejasne človek vystupujúci pod menom Radovan K. Nad tým, že takáto prapodivná priama úmera môže vzniknúť len v hlave internetového hejtera, sa zrejme vôbec nezamyslel.

Radovan si ešte na záver neodpustil poznámku, že Sajfa je určite gay („ale to už vieš, však?“) a tiež tvrdenie, že niekto musí Veroniku za moderovanie relácie platiť, no on sám by niečo také „nerobil ani za milión“. Niežeby mu ten milión, samozrejme, niekto ponúkal.

Veronika však celú situáciu vzala s humorom jej vlastným a zareagovala spôsobom, ktorý musel Radovana akurát tak ešte viac popudiť – zverejnila jeho vyjadrenia a pridala k nim vlastný veselý komentár: „Pekný pondelok, píše Rado!“ 🙂

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/veronikaostrihonova