Sympatická redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová je slovenským vzorom mnohých inteligentných žien. Svojou prínosnou prácou, progresívnymi názormi, aktivitami, a zároveň príťažlivou kariérou na sociálnych sieťach, má ľuďom skutočne čo ponúknuť, nehovoriac o tom, že to všetko korení obdivuhodnou úprimnosťou a zmyslom pre humor. Najnovšie dala fanúšikom možnosť pokladať jej otázky. Odpovede skutočne stoja za to!

Ďalšie deti, najväčšia úchylka, názor na pálčivé spoločenské otázky či súčasnú situáciu na Slovensku – to všetko fanúšikov Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej včera v noci zaujímalo. Otázok dostávala skutočne viac než dosť a na väčšinu z nich aj otvorene odpovedala. Zdržanlivá bola len vo veci pandémie COVID-19.

„Necítim sa dostatočne kompetentná ani vzdelaná, aby som na toto nejaký názor mohla mať,“ priznala úprimne, keď ju istý fanúšik požiadal o vyslovenie mienky o uvoľňovaní opatrení.

„Verím, že epidemiológovia, virológovia, lekári, ekonómovia a mnohí iní majú expertízu na to, aby valídne rozhodli, a naša vláda má rozum na to, aby ich počúvla.“

Veronika sa zrejme snaží prečkať pandémiu v relatívnom pokoji a nebrať ju ako dôvod na hnev, hoci ju pripravila o vytúženú dovolenku, na ktorú mala odlietať už zajtra.

„15.4. mi v kalendári stále svieti odchod na Srí Lanku. Idem tam mentálne,” poznamenala so zmiereným úsmevom.

Jej ostatné odpovede na otázky si môžete pozrieť v obrázkoch pod článkom.

Preklad: „Ak si proti potratom, tak naň nechoď.”

Preklad: „Všetko spomenuté + jej slobodná vôľa.”

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova | Foto: Instagram/veronikaostrihonova