Mali byť pre seba ako stvorení, no trénerka Veronika a barber Adam zatiaľ skôr ukazujú, že city sú zložitá vec a veda ich nemusí vedieť vždy správne predpovedať. Hľadajú si k sebe cestu, snažia sa a dúfajú v happyend, ten je však nateraz otázny.

Aby Veronika skúsila prelomiť ľady, vzala Adama na miesto, kde chodí oddychovať. Chvíľu bola veselá, no čoskoro nedokázala potlačiť spomienky a vyšlo najavo, že kútik v prírode je pre ňu niečím viac, než len svätyňou pokoja.

Toto miesto milujem najviac. Sem som chodila, keď som potrebovala premýšľať. Vlastní to tu rodinný známy, ktorý nám veľmi pomáhal po tatinovej smrti a vždy pri nás stál,“ priznala Veronika, ktorej z očí vyhŕkli slzy. Tragédiu v podobe otcovho skonu nesie ťažko dodnes.

„Keď ocino zomrel, bolo to asi najťažšie obdobie v mojom živote. Keď som nevedela vydržať v dome, tak som utiekla sem,“ prezradila svojmu televíznemu manželovi. Adam sa však ukázal ako veľmi chápavý muž, ktorý vie, čo v takýchto chvíľach robiť. Partnerku objal a poskytol jej útechu, ktorá snáď utká ohnivko reťaze ich nestáleho vzťahu.

Ako sa to medzi Adamom a Veronikou bude vyvíjať ďalej, sa dozvieme v piatok večer na Markíze.

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram, Voyo