Najkrajší čas roka je čochvíľa tu a slovenské televízie sa doslova predbiehajú v tom, aby svojim verným divákom priniesli čo najlepší program. Dočkáme sa Mrázika, Perinbaby či Popolušky aj tento rok?

Už niekoľko rokov si televízie medzi sebou losujú vysielacie práva na tradičné rozprávky a filmy, ktoré neodmysliteľne patria k Vianociam. To znamená, že nielen Markíza, ale už aj všetky ostatné televízie, majú možnosť dostať sa k overeným programom.

Tieto sviatky sa Popoluška znova objaví na JOJ-ke a kultová komédia S tebou mě baví svět na RTVS. Obľúbená komerčná Markíza teda potrebuje vyplniť prime time niečím novým, a tak stavila na overených Oteckov, ktorých “obliekla” do vianočného.

Markíza stavila na vianočných Oteckov

Dopoludnia zreprízuje film Snehulienka a lovec, od 12:40 dostane priestor Plavčík a Vratko, neskôr príde na rad Harry Potter a Kameň Mudrcov. O 17:00 sa o slovo prihlási klasická Perinbaba. Do hlavného vysielacieho času sa vráti Mrázik, po ňom Pelíšky.

Prvý sviatok vianočný

Ranné vysielanie začne reprízami vianočných Oteckov, Mrázika, Perinbaby, Pelíškov. O 15:40 sa Julia Roberts predvedie ako zlá kráľovná v Snehulienke. O 17:20 príde na rad ďalšia klasika v podobe rozprávky Princezná so zlatou hviezdou.

Večerný program začne Kúzelná opatrovateľka, romantická komédia Kráľovské Vianoce a po polnoci dostane priestor slovenská komédia Všetko alebo nič, z námetu knihy od populárnej Evity.

2. sviatok vianočný

  1. decembra sa v programe objaví rozprávka O statečném kováři, Peklo s princeznou, Hotel Transylvánia 2, o 20:30 bude mať premiéru film Ten, kdo tě miloval, a za ním film Posledný kráľ severu.

Medzi sviatkami stavila Markíza na klasické české a slovenské rozprávky aj svetoznáme filmové tituly ako Podfukári, Next, Rómeo musí zomrieť, Harry Potter a tajomná komnata, The Expendables 3 či Rukojemník.

Foto: YouTube, Instagram/ Oteckovia, TV Markíza | Zdroj: pravda.sk | Video: YouTube