Internetom sa ako mor šíri nová správa alebo ak chcete varovanie či posolstvo s ktorým sa údajne tesne pred pokusom o samovraždu podelila bývala kozmonautka. Aký nám zanechala odkaz, čaká nás vojna svetov?

Proroctvo nájdete tu:

Nutno však dodať:

Ako uvádza portál UFOconspiracy francúzska kozmonautka Claudie Haigneré mala varovať ľudstvo pred blížiacou sa pred inváziou mimozemšťanov. Všetko sa údajne odohralo ešte v roku 2008, kedy sa Claudie pokúsila spáchať samovraždu predávkovaním liekmi na spanie. Tesne pred tým, ako upadla do kómy, však stihla vysloviť varovanie:

,,Zem musí vedieť, že prichádzajú!”

Dôkazom čoho má byť priložené video. Nutno však dodať, že sama kozmonautka túto spravu dementovala a všetko označila za nezmysel. Nuž ale… skúste to vysvetliť konšpiračným teoretikom….

Zdroj/Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokKeď uvidíte čo si zodral maník pri mŕtvom ťahu, zdvihne sa vám žalúdok!
Ďalší článokBrutálne góly, ktoré sú nominované na FIFA Puskas Award 2016. To budete čumieť!
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!