Nie je to tak dávno, čo internet vybuchol ostrými nadávkami, ale i vtipmi, ktorých terčom bola bývalá tenistka Dominika Cibulková a jej ničím neopodstatnené prednostné očkovanie proti koronavírusu. Hviezdička ho vtedy odôvodnila nevedomosťou. Potom, ako vyšlo najavo, že prednostne zaočkovať sa dal aj jej manžel, jej ju však len málokto veril.

Názor pobúrenej verejnosti, úspešné paródie Nas’atej ženy a Fera Joka, fakt, že Cibulková sa po očkovaní „na drzovku“ prechádzala po uliciach Bratislavy bez rúška v spoločnosti známej političky, no predovšetkým výzva ministerstva zdravotníctva napokon donútila bývalú tenistku konať. Minister Marek Krajčí jej totiž ponúkol prácu v prvej línii, ktorú Cibulková naozaj prijala. 

Čas na to, aby dostála svojim sľubom, sa naplnil dnes. Bývalá tenistka odložila značkové kožuchy a namiesto nich si obliekla biely ochranný odev, v ktorom momentálne pomáha na skríningovom odbernom mieste v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. Plní tam administratívnu funkciu.

„Keď sa urobí nejaká chyba, tak sa jej treba postaviť čelom. A práve preto ja som dneska prijala výzvu ministerstva zdravotníctva, aby som aspoň takto podporila zdravotníkov a som naozaj rada, že tu môžem byť a že mi to môj 7-mesačný syn dovolil a týmto by som naozaj chcela podporiť očkovanie,“ vyjadrila sa pre prítomné médiá Cibulková, ktorej sa však slová hľadali len veľmi ťažko.

Veríme, že svoju prácu si bude plniť svedomito a zdravotníkom týmto spôsobom naozaj pomôže v boji proti koronavírusu.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: YouTube/HNtelevízia | Foto: Instagram/domicibulkova, YouTube/HNtelevízia