svadba

Na internete sa zjavilo dojímavé video dvoch slovenských neviest Veroniky a Ivany. Dojímavé svadobné video z veľkého dňa dvoch dám vyvolalo v Slovákoch zmiešané pocity. Pokiaľ jedna skupina ľudí je z umeleckého počinu svadobného kameramana nadšená, nájdu sa aj takí ktorým sa svadba dvoch mladých žien veľmi nepozdáva…

 

Na prvý pohľad sa jedná o obyčajné svadobné video, no keď si ho pozriete celé, udrie vám do očí jeden detail. Na zázname z romatickej svadby akosi chýba ženích. Vysvetlenie je jednoduché, Veronika a Ivana sú lesbičky a rozhodli sa povedať si svoje áno, ako väčšina zamilovaných párov. Problémom však je, že na Slovensku sú podobné zväzky zatiaľ prísnym tabu. Kontroverzné svadobné video, tak vyvolalo medzi Slovákmi už tradičný rozruch.

Pokiaľ jedna skupina Slovákov tento netradičný zväzok odobruje slovami, že láska je pre každého a na zväzku dvoch slovenských dám nevidia nič zlého, nájdu sa aj takí, ktorým je svadba dvoch lesbičiek absolútne proti srsti. “Krásne video zamilovaného páru😍 je úžasné keď sa nájdu dvaja ľudia čo sa úprimne milujú a chcú spolu prežiť život.”, tvrdí žena, ktorá so slovenskou lesbickou svadbou sympatizuje.

“Video je spracované krásne, no nič to nemení na tom, ze je to mimo všetkého čo je normálne…”, oponuje diskutérka, ktorá sa zo svadbou rovnakého pohlavia vôbec nestotožňuje. Slovensko je predsa ešte miestom, kde sa na sobáš dvoch žien, či mužov pozerá cez prsty, no zahraničné trendy atakujú aj našu malú krajinu. Na ktorú stranu sa prikláňate vy?

Video zo svadby Veroniky a Ivany, ktoré rozdelilo Slovákov:

Zdroj: vimeo.com/Matej Salát, Facebook | Video: Matej Salát

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.