Toto video by malo byť mementom pre všetkých z vás, ktorí aj počas chôdze pozeráte do telefónu a nevnímate okolie. Táto žena písala SMS-ku a nedávala pozor iba chvíľu, no aj tá chvíľa stačila na to, aby musela bojovať o vlasntý život!

Pri písaní si dotyčná totiž nevšimla otvorený pivničný poklop a čo čert nechcel, pivnica bola hlboká viac ako dva metre! Ako môžete vidieť na videu, žena do nej spadla priamo po hlave a vyprosťovať ju museli hasiči.

Po prevezení do nemocnice jej lekári dávali len minimálnu šancu na prežitie, no nakoniec všetko dobre dopadlo. V Súčasnosti je žena síce stále hospitalizovaná, no jej stav je momentálne stabilizovaný. Dávajte si veľký pozor, aj chvíľočka nepozornosti môže mať tragické následky…

Video:

Zdroj/Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!