Kto sa niekedy pokúšal predať či kúpiť auto, určite a stretol s agresívnymi obchodnými praktikami spoločnosti AAA Auto. Takto sa s nimi pohral istý slováčisko a verte, že zamestnancom bolo do plaču! 😀

K celému videu sa samotný autor vyjadril takto: 

“Aj takto moze vyzerat telefonat s drzymi a dotieravymi AAA Auto, ktori Vam v mene fiktivnej pani Stikovej posielaju manipulacne smsky:) Ked som pred casom predaval auto, zavesil som inzerat na internet. Potom sa spustila lavina falosnych SMS-iek a telefonatov od tejto firmy. Pochopil som, ze voci hrubym slovam su imunni, tak som po prijati sms-ky s textom: KUPIM IHNED VASE AUTO. STIKOVA podal telefon mojmu kolegovi s dobrou kreativitou. Odvtedy uz nevolali” (Správa skopírovaná z youtube, bez úpravy diakritiky, pozn. autora)

Video:

Zdroj/Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokVideo: Jednoruký chalan robí neskutočné triky na BMX!
Ďalší článokRusi vypísali odmenu 1 000 000 Rubľov na Kazmovu hlavu! Tentokrát dožral celý národ!
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!