Nie je len v amerických filmoch typu Step Up nájdeme skvelých tanečníkov. Je ich plný internet. Čo však nedokážeme prehliadnuť, je fakt, že aj na Slovensku máme skvelých tanečníkov, ktorí dokážu vyprodukovať impozantné choreografie a videá. Jedným z nich je aj Radovan “Bullet” Kováč a jeho najnovší tanečný počin.

24-ročný tanečník z jednej z najznámejších slovenských tanečných skupín Phantoms Crew na internet vypustil nové video. Pri luxusnom Bentley tancuje do známeho hitu Bitch Better Have My Money od Rihanny. Jeho pohyby nie su len tak obyčajné pohyby, ktoré môžete vidieť na dedinskej diskotéky – imituje robota, robotické pohyby a vlní sa ako z gumy!

Zdroj/Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokKuchár stratil v kuchyni kľúč: Máte na to mu ho nájsť??
Ďalší článokDvaja Nemci testovali pivo sýtené héliom! Toto musíte mať na každej párty!
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!