Talentovaný tanečník Radovan „Bullet“ Kováč z tanečnej skupiny Phantoms Crew si to strihol vo videu so Skrillexom na skladbu Bangarang. Mladý Slovák je dôkazom toho, že kvalitné talenty nenájdeme len za hranica, ale máme ich aj tu na Slovensku!

Nedávno sme vám predstavili video tohto tanečníka. Tancoval pri luxusnom aute Bentley do skladby od Rihanny. „ Chcel som vydať von niečo nové tanečné – jesenné. Bolo to celé narýchlo zbúchané. Vybavil som kameru, našli sme vhodnú jesennú lokáciu. Netreba hľadať choreografiu, toto je čistý Freestyle bez veškerej prípravy. Dúfam, že sa video bude ľuďom páčiť. Podal som to tak, ako som to v ten moment cítil.“ Vyjadril sa tanečník skupiny Phantoms Crew.

Zdroj/Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokExpriateľ tejto kočky na rozchod nikdy nezabudne: Pripravila mu dokonalú pomstu!
Ďalší článokChlapík si zmenil meno z Olexander na iPhone 7: Jeho dôvod vás dostane!
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!