V roku 2007 sa stala vtedy 16-ročná Vierka Berkyová víťazkou Superstar. Do mladučkej talentovanej speváčky sa vtedy vkladala obrovská nádej, no napriek tomu dala Vierka za slovenským šoubiznisom bodku, odcestovala do zahraničia a odvtedy sa o nej nepočulo. Teraz je po dlhej dobe späť, dokonca sa pripomenula videom na Youtube.

Aj keď mala Vierka Berkyová pred trinástimi rokmi spevácku kariéru plne našľapnutú ona sa rozhodla pre úplne iný život. Rok po súťaži opustila Slovensko a údajne vstúpila do spoločenstva pripomínajúceho sektu. O pár rokov nato sa vrátila opäť na Slovensko.

„My nie sme sekta, som členka kresťanského spoločenstva a preto som sa aj presťahovala do Mikuláša, lebo tam je jedno sídlo,“ priznala sa vtedy v rannej šou. O Lučenčanke od vtedy nikto nikde nepočul, až do dnešného dňa.

Vierka sa pripomenula videom na YouTube, ktoré hovorí o tom, že je stále silno veriaca.  „Na slávu nášho pána a spasiteľa Ježiša Krista. Haleluja, haleluja, haleluja, amen, amen, amen,“ napísala k videu. Berkyová je už dvojnásobnou mamou a podľa všetkých informácií žije s rodinkou znova v zahraničí.

Zdroj/Video: YouTube