Neuveriteľný prípad zaznamenali svedkovia, ktorí neverili vlastným očiam. V nepriaznivom počasí na zamrznutej ceste zapadanej čerstvým snehom mal kamión rodinnej spoločnosti Graham´s problém vyjsť hore kopcom.

Išlo o vozidlo firmy, ktorá vyrába širokú škálu čerstvých mliečnych výrobkov vrátane mlieka a následne ich rozváža aj do okolitých krajín. Kamióny sú nonstop v prevádzke a na cestách kamionisti zažili kadečo, no toto je jedinečný prípad, ktorý zaujal všetkých.

Mladá 33-ročná Charlene Leslie, matka troch detí, pri nákupe potravín uvidela na ulici sa prešmykujúci kamión, ktorému sa bez rozmýšľania vybrala pomôcť. Vlastným telom ho tlačila cez zasnežený kopec uprostred Búrky Darcy a našťastie sa jej to podarilo a neskončila pod jeho kolesami.

Video sa ihneď stalo virálnym a jej hrdinský čin ocenil aj majiteľ spoločnosti. „Charlenine zámery boli neuveriteľne milé. Rozosmiala nielen našu rodinu, farmárov a kolegov, ale jednoznačne chytila ​​za srdce tisíce ľudí po celom svete, ktorí ju tiež sledovali, ako pomáha iným, bez toho, aby premýšľala o svojej vlastnej bezpečnosti. Aj keď je skutočnou superženou, zo zdravotných a bezpečnostných dôvodov musíme ostatným odporučiť, aby sa neriadili jej činmi. Srdečne ďakujeme, že Charlene a jej rodina dostanú po zvyšok roka naše mlieko a mliečne výrobky s vysokým obsahom bielkovín ! “ uviedol Dr. Robert Graham Snr, predseda predstavenstva Graham’s The Family Dairy.

Video si pozriete TU!

Zdroj/Foto: cas.sk, www.grahamsfamilydairy.com | Video: FB/FifeJL