Tragédia, ktorá otriasla ako Slovenskom tak aj zahraničím priniesla najnovšie správy o tom, čo mladý novinár písal pred smrťou. Jeho článok by mohol zdiskreditovať mnoho významných osobností, takže tu je reálna šanca, že práve jeho práca mohlo byť motívom k jeho vražde!

 

Slovenský redaktor pripravoval článok o talianskej mafii a prepojení na slovenskú politiku. Dokonca mnohé médiá upozornili aj na prepojenie talianskeho podnikateľa s hlavnou štátnou radkyňou a bývalou asistentkou premiéra Máriou Troškovou. Motív vraždy Jána a jeho snúbenice je zrejme jeho práca a najmä to, že sa vŕtal vo veciach o ktorých sa na verejnosti veľmi nehovorí.

Žeby mu bolo práve toto osudným? V dokumentoch, ktoré má televízia Markíza a na ktorých pracoval nebohý, boli nájdené fakty o tom, ako sa údajne kšeftuje s eurofondmi cez poľnohospodárske firmy na východnom Slovensku, ktoré vraj majú Taliani pod palcom. Tiež sa v týchto dokumentoch spomínajú významné mená z politiky, ktoré úzko súvisia v prípadom. ‘Ndrangheta je podľa portálu “Sme” najmocnejšou mafiánskou skupinou v Taliansku. Viac informácií nájdete —TU— !

V článku sú spomínané aj tieto významné mená: šéf parlamentu Andrej Danko, bývalá poslankyňa strany Smer-SD Renáta Zmajkovičová, bývalý poslanec Smeru-SD Otto Brixi, poslanec Smeru-SD Miroslav Číž, primátor Žiliny Igor Choma, miestny košický politik Igor Jutka, syn bývalého košického primátora a dlhoročného šéfa Košického kraja za stranu Smer-SD Matej Trebuľa, aj podnikatelia, ktorých polícia spájala s podsvetím Ladislav Ivanisko a Róbert Ficu. Portál “Aktuality.sk” je rozhodnutý vydať Jankovu prácu čo najskôr!

Zdroj/Foto: facebook