Tretí pár druhej série markizáckej šou Svadba na prvý pohľad tvoril Michal a Vierka. Pravda je taká, že si k sebe nevedeli nájsť správnu cestu a nastali v ich vzťahu problémy, ktoré nedokázali vyriešiť. Preto svoje rozhodnutie povedali ešte pred stretnutím všetkých párov na chate a neprišli.

Sľúbili si ale, že sa po ukončení šou stretnú. Ako to dopadlo? ,,Zostali sme kamaráti a pokračujeme ďalej vo svojom rozbehnutom živote,“ priznala Vierka. Aj keď im protipandemické opatrenia medzičasom neumožňovali stretnúť sa, Michal jej dal ďalší sľub.

„Michal povedal, že keď si otvorím svoju kaviareň, tak sa zastaví na káve, povedala nevesta. Bude medzi jej prvými zákazníkmi. „Áno povedal som jej to a určite sa rád s ňou stretnem a prídem k nej na kávu,“ uviedol Michal, pričom s Vierkou zostal v kamarátskom vzťahu.

„Dohodli sme sa na tom, že budeme kamaráti a myslím, že to bola úplne najlepšia voľba,“ priznal. Ani jeden z nich neľutuje, že sa do experimentu prihlásili, ale Vierka poznamenala, že sama nevie, kde zobrala toľko odvahy. Ale do šou by sa prihlásila znovu a určite by neváhala! Michal si zažartoval, že by sa mohla prihlásiť do tretej série markizáckej šou a spolu sa na jeho vtipnej poznámke zasmiali.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial