Aj keď sa na začiatku zdalo, že práve Michal a Vierka budú jedným z tých párov, ktorí v živote prežili veľa a na lásku a vzťah budú pozerať úplne inak ako mladí pobláznení tínedžeri, opak je pravdou. 

Po svadobnej noci sa vo Vierke niečo zlomilo, nikto nevedel, čo jej spôsobilo zmenu nálady, prečo si dovolenku v Benátkach neužila a prečo na Michala zanevrela tak, že sa mu odmietala akokoľvek otvoriť.

Pri poslednej konfrontácii priznala, že niečo, čo jej povedal pár minút po zoznámení ňou otriaslo natoľko, že nemala chuť ho spoznávať ďalej. „Neviem ti stále veriť, pretože na tej svadbe si mi len tak medzi rečou povedal, že chodíš príležitostne hrávať do Súdnej siene alebo Rodinných prípadov. Potom som mala z teba stále pocit, že si herec,” úprimne zo seba dostala tmavovláska.

„Aha, akože ma niekto najal a ja som si to tu prišiel zahrať? To je super, lebo týmto ma dosť urážaš! Ja sa ti zdôverím s tým, čo robím popri zamestnaní a ty to celé zneužiješ proti mne!” reagoval Michal, ktorý to zjavne nevedel dostatočne vstrebať. Uvidíme, ako to medzi nimi celé dopadne :O

Foto/Zdroj: VOYO