My vieme, čo sa vám teraz prehnalo hlavou. Zrejme ste si predstavili ako mu rukami kĺžete po nahom tele. Zadržte! Vôbec nemáme na mysli dotyky, ktoré sú spojené s milovaním (aj keď nevylučujeme, že po nich k tomuto aktu dôjde). Hovoríme o niečom nežnejšom, intímnejšom…

 

Že, čo môže byť intímnejšie ako samotné laškovanie v posteli? Možno budete prekvapení, ale romantická či psychická blízkosť je niekedy omnoho viac. Aj muži sú citlivé duše, kdesi v hĺbke. A ich podvedomie dokáže rozpoznať aj tie najjemnejšie náznaky náklonnosti. Vyskúšajte ich na svojom partnerovi a uvidíte ich reakciu.

Nielen držanie za ruku

Áno, keď ste spolu von, chcete dať najavo, že patríte k sebe. Nemusíte sa však len držať za ruky. Skúste sa „zaháknuť“ do jeho ramena. Pre mužov je to omnoho intímnejšie držanie. Dávate mu tak najavo svoju dôveru. Ak ste niekde spolu, pokojne mu venujte „objatie“ okolo bokov. Tým dáte svojmu partnerovi najavo, že mu veríte a istým spôsobom mu dodávate odvahu.

Masáž

Kto by netúžil uvoľniť sa pri dobrej masáži? Nemusíte byť profesionálna masérka, aby ste svojho partnera potešili. Ak vidíte, že je napätý, nepýtajte sa či chce masáž. Postavte sa za neho a pomasírujte mu krk a ramená. Ležíte spolu v posteli? Doprajte mu uvoľnenie chrbtice. Určite sa vám poďakuje a aj odvďačí.

Kreslenie

Je úplne jedno či sedíte pri telke alebo ležíte v posteli. Začnite mu letmo kresliť rukou po chrbte či rukách. Alebo ho len tak škrabkajte na hlave. Slastné zimomriavky sa objavia na počkanie a na oplátku vám možno aj on niečo nakreslí na telo. A možno pritom využije aj med či čokoládu 😉

Pritúľte sa

Netvrdíme, že sa na neho máte teraz lepiť ako žuvačka na topánku. Keď však spolu sledujete televíziu, pritúľte sa k nemu. Oprite si hlavu o jeho rameno. Samé budete cítiť tú intimitu medzi vami. A navyše mu môžete aj kresliť po ruke či bruchu.

Objatie

Nemáme na mysli také rýchle objatie, keď ráno odchádzate do práce. Skúste ho odzadu objať, keď sa ponúkne, že navarí a zvŕta sa v kuchyni. A nezabudnite mu vtisnúť letmý božtek. Vložte sa do objatia. Nielen muž musí rozdávať pevné a dlhé objatia.

Nežný dotyk na tvári

Pri bozku ho pohlaďte po líci. Tak ako keď bol váš vzťah v sladkých začiatkoch a jeden druhého ste hladkali neustále. Alebo len nežne obkresľujte kontúry jeho tváre, keď pri vás leží. A pokojne mu pritom hovorte, ako veľa pre vás znamená.

Zdroj/Foto: freepik