kate middleton vlasy

Dámy v britskej kráľovskej rodine to majú ťažké. Na úpravu ich zovňajšku neustále číhajú rôzne zákazy či príkazy z prísneho protokolu. Mohlo by sa zdať, že práve preto nosí krásna Kate Middleton neustále rozpustené vlasy. Opak je však pravdou, Kate s vyčesanými vlasmi neuvidíte kvôli jej chybičke krásy!

 

Mnohí obdivovatelia vojvodkyne Kate Middleton špekulovali či má podľa protokolu nariadené nosiť len jeden jednoduchý účes a to rozpustené vlasy. Kate Middleton totiž s drdolom alebo copom videl na verejnosti, asi len málokto. Usmievavá brunetka má svoj notoricky známy účes však dobrý dôvod a ten sa neukrýva v prísnych nariadeniach pre kráľovské manželky.

Manželka princa Wiliama si vlasy nevyčesáva z dôvodu, že pod nimi ukrýva chybičku krásy. Nad ľavým uchom má totiž Kate Middleton nepríjemnú sedem centimetrov dlhú jazvu, ku ktorej prišla ešte ako dieťa, pri operácii. A práve preto nosí vojvodkyňa vlasy vypnuté ozaj iba v tých najnutnejších prípadoch, estetickú vadu verejnosti ukazovať samozrejme nechce.

Jazva, pre ktorú Kate Middleton nosí najčastejšie rozpustené vlasy

kate middleton jazva

kate middleton

kate middleton vlasy

Zdroj: mamamia.com Foto: Facebook