Známy moderátor Viktor Vincze dbá na dodržiavanie pandemických opatrení proti šíreniu nákazy Covid-19. Aj on si už prešiel svojim trestom a túto chorobu spolu s rodinou prekonal. Preto mu záleží, aby všetci dodržiavali dôležité opatrenia, a keď zbadal v mestskej hromadnej doprave toto, bol s údivom prekvapený!

“Dnes som v MHD nestretol jediného človeka bez rúška, jediného s nosom vonku, jedinú socializujúcu sa skupinku kašľajúcu na R-O-R, dokonca aj decká v parku sa naháňali s prekrytými tvárami,” napísal moderátor na sociálnej sieti s tým, že ešte nikdy predtým nevidel ľudí, ktorí by tak poctivo dodržiavali opatrenia proti koronavírusu, a preto bol doslova šokovaný.

Sám Viktor Vincze už prekonal Covid-19, čo ho motivovalo k tomu, aby upozorňoval svoje okolie a nenápadne ho sledoval. I malá snaha zabráneniu šíreniu nákazy je dobrým skutkom a príkladom pre ďalších ľudí. “Vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu to môže pôsobiť ako bezvýznamné a náhodné pozorovanie, uznávam. No ja som také niečo zažil naozaj prvýkrát snáď od nástupu druhej vlny a jednoducho mi to zlepšilo deň,” dodal markizák Vincze.

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze