Kto si už dnes nefarbí vlasy a obočie? A to nielen kvôli vykúkajúcim šedinám, ale najmä preto, aby sme s udržali na jednej hladine so všetkými módnymi trendami. Avšak, ak preceníte svoje sily a vykašlete sa na profesionálne salóny krásy, môže to dopadnúť aj takto.

 

Viktória si myslela, že si v pohodlí domova jednoducho a rýchlo zafarbí vlasy aj obočie. Bez akejkoľvek skúšky alergickej reakcie si na hlavu pacla farbu, neváhala ju natrieť aj na okolie očí.

,,Prebudila som sa takmer slepá. Moje oči boli veľmi opuchnuté a skoro nič som nevidela. Bol to pocit, ako keby ste mali v očiach piesok a nemohli ho dostať odtiaľ von”, povedala. ,,Bola som v nemocnici a lekári ma vydesili, keď povedali, že som mala veľmi neobvyklú, ale ťažkú ​​alergickú reakciu a mohla som navždy oslepnúť”, vysvetľuje pre portál DailyMail.

,,Bola som v šoku a plakala som. Bála som sa, že v tak mladom veku stratím zrak.” Tínedžerka zverejnila svoj príbeh na sociálnej sieti, aby všetkých varovala a upozornila, že je skutočne dôležité vedieť, čo dané farbivá obsahujú.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)