vilo

Vilo Rozboril (51) aktuálne prežíva krásne životné obdobie. Pokiaľ v súkromí sa teší z malej vnučky a krásnej manželky Sandry, ani v pracovnom živote nezaostáva. V ostatnom príspevku na svojom sociálnom profile ohlásil fanúšikom veľkú novinku!

 

Milovníci šou V siedmom nebi sa mnohokrát Vila Rozborila na sociálnych sieťach vypytujú, kedy sa na obrazovky opäť vráti ich obľúbený dobročinný program. Pokiaľ moderátor zatiaľ s odpoveďou otáľal a dátum držala v tajnosti aj samotná televízia, najnovšie Vilo potešil všetkých skalných fanúšikov relácie, ktorá dojíma divákov k slzám. Nebude chýbať ani príbeh a pomoc pre skromného speváka Kristiána zo šou ČSMT.

Obľúbená JOJ-kárska šou V siedmom nebi by mala podľa slov Vila Rozborila, zavítať na obrazovky už o pár týždňov. Už v nedeľu 25.11 sa tak diváci môžu tešiť na úplne nové diely relácie, ktorá pomáha menej šťastným Slovákom. Ľudia pod moderátorovým príspevkom netaja nadšenie a zdá sa tak, že šou V siedmom nebi tak bude opäť lámať rekordy v sledovanosti.

Šou V siedmom nebi štartuje na JOJ-ke už v nedeľu 25.11

v siedmom nebi

rozboril

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.