Moderátor televíznych novín Viktor Vincze (29) prekonal spolu s manželkou Adelou Vinczeovou (40) ťažký priebeh koronavírusu. Svoj priebeh v ten čas zverejnil na sociálnej sieti, kde sa dočkal nepochopenia a prečítal si na svoju adresu množstvo tvrdých slov. Našťastie to po boku manželky všetko zvládol a po dvoch týždňoch sa mu stav zlepšil, avšak nie na sto percent.

Dôsledky nebezpečnej choroby pociťuje aj dnes a nie je to nič príjemné. Nie všetci vedia, že Viktor nie je len skvelý moderátor, ale aj divadelný herec. S Adelou začínal hrať divadelné predstavenia po Slovensku a všimol si ho známy režisér Ján Ďurovčík, ktorý ho obsadil ako hlavnú postavu v muzikáli.

To je momentálne najväčším trápením Viktora Vinczeho, pretože aj po nejakej dobe sa necíti fit a má problémy so spevom. „Cítim sa veľmi fajn, ale stále mám jemnú akoby svalovku na hrudi. A občasne nevládzem s dychom, napr. keď som skúšal spievať. Budúci týždeň začínam jemne cvičiť, takže uvidíme. Hneď, ako to bude možné, pôjdeme celá rodina na vyšetrenia, čo to na nás zanechalo,“ povedal Vincze.

„Ťažšie sa mi pri speve dýcha, doteraz cítim, že pľúca nemám v pôvodnej kondícii. Určite sa však na mojom speve odzrkadlila aj dlhšia prestávka. Čiže postupne to rozcvičím a verím, že sa mi to do nejakého možného divadelného termínu podarí,“ dodal.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook/viktorvinczeofficial