Moderátor televíznych novín Viktor Vincze spolu so svojou manželkou, najlepšou moderátorkou na Slovensku Adelou, prekonali koronavírus. Priebeh to nebol veru ľahký a sú radi, že to majú za sebou a mohli konečne vyjsť von.

Viktor Vincze na svojej sociálnej sieti nedávno uverejnil fotografiu s popisom priebehu jeho nákazy koronavírusom. Zatiaľ čo manželka to prekonala pomerne ľahko, Viktor to šťastie nemal. Trápili ho vysoké horúčky aj silná únava. Mnohí mu priali skoré uzdravenie, no nebolo málo aj tých, ktorí ho obviňovali z klamstiev, predvádzania sa či manipulovania za peniaze. On len neveriacky krútil hlavou a teraz, už aj po skončení karantény, všetkým posiela úprimný odkaz.

Som vonku, včera sa mi oficiálne skončila karanténa. Už niekoľko dní nemám príznaky, teraz budem pozorovat’ či a aké škody to na mne napáchalo. A už niekoľko dní sa takmer denne dozvedám, že niekoho, koho som osobne poznal, korona zobrala do nemocnice alebo na druhý svet. Kamaráti, buďte aj pri rodine jednoducho oveľa viac opatrní. Je tu toho toľko, že len za posledný týždeň každý z vás niekoho pozitívneho takmer určite stretol (iniciatíva Dáta bez pátosu).

Slovami z Adelkinho vianočného komentára pre HNky: “Možno zistíme, že to, na čom sme dlhé roky lipli, sa od nás na chvíľu ozdravne vzdiali. Že blízkosť celej rodiny nemusí byť naším jediným zdrojom šťastia, že darčeky nie sú nutnosťou. Možno nám Ježiško naozaj priniesol dar akéhosi poznania podstaty.” Vidím v tom ale aj eko výhodu – menšie oslavy znamenú menej darčekov, menej jedla, menej nápojov a snáď aj menej odpadu z nich,” napísal moderátor na svojom Instagrame.

Zdroj: Instagram/viktorvincze