Sagan má koronu

Cyklistu Petra Sagana určite nikomu nemusíme predstavovať. Medzi Slovákmi je známy ako jeden z najúspešnejších športovcov a svojich fanúšikov má aj všade po svete. Dnes však zverejnil príspevok, ktorým nikoho nepotešil.

Na svojom Instagrame zdieľal, že posledných pár týždňov trénoval so svojim bratom a spoluhráčom na Kanárskych Ostrovoch. “29. januára sme boli na PCR teste v miestnom laboratóriu aby sme mohli letieť späť domov. Bohužiaľ, výsledku neboli to v čo sme dúfali a všetci traja sme Covid.19 pozitívni.”

Od toho dňa ostal v karanténe, jeho fanúšikovia však môžu byť pokojní, lebo sám povedal, že sa všetci cítia dobre. “Od momentu kedy sme dostali naše výsledky, mali sme plnú podporu od tímu a rád by som za toto poďakoval manažérovi Ralphovi Denkovi a nášmu zdravotnému tímu. Napriek tomu že sme tisíce kilometrov ďaleko a v izolácii, vždy sme sa cítili akoby sme boli hneď pri nich.”

Ďalej Sagan oznamuje že ostane pod nepretržitým dohľadom tak dlho ako to bude potrebné. “Dúfam, že náš ďalší test bude negatívny aby sme čo najskôr mohli pokračovať s našim normálnym tréningom.”

V komentároch mu jeho fanúšikovia, či už slovenskí alebo zahraniční, preukázali veľkú podporu. Len necelé dve hodiny po tom čo tento príspevok vyšiel, nazbieral takmer 30 tisíc lajkov!

Peter Sagan

Zdroj/Foto: Instagram/ petosagan