Je koniec! Farma 12 pozná svojho víťaza, stala sa ňou sympatická Xénia Gregušová. Po oficiálnom vyhlásení výhry neverila vlastným očiam a bola šokovaná. No ako sa na to pozerá s krátkym odstupom času?

Farmárka Xénia Gregušová patrila na Farme k tým bezkonfliktným a snažila sa s každým vychádzať. Televízni diváci si ju aj kvôli tomu najviac obľúbili a vo finále dostala od nich dva body za hlasovanie. Súťaživá blondínka si podľa jej slov užila posledný týždeň na statku najviac, pretože sa konali každý deň súťaže o postup až do samotného finále. Tam ukázala svoju šikovnosť a zvíťazila, nad musíme uznať, silnými súpermi Lukášom a Heňom.

V najnovšej Farme Xtra moderátora Martina Šmahela, ako aj divákov, zaujímali pocity víťazky Xénie, ako aj to, aké má plány. Na otázku, ako bude pokračovať jej vzťah s Lukášom, odpovedala Xénia so smiechom: „My si rozumieme celkovo, povahovo sme si sadli a sme len dva dni vonku tak sa nechajte prekvapiť,“ dodala tajuplne. Do budúcna však prezradila, že sa plánuje ďalej venovať milovanému tancu a pravdepodobne aj výhru 75 000 eur investuje do svojho tanečného štúdia.

Celý rozhovor o jej pocitoch a hodnotení celého pôsobenia na Farme si pozriete TU!

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza