Hovorí sa, že aj zlá reklama je reklama. V prípade vizážistky Michaely Rujákovej to však zrejme nebude tak celkom pravda. Hoci je pravda, že jej nedávne výroky o tom, že plnšie ženy by sa v žiadnom prípade nemali “ukazovať”, urobili jej meno za pár hodín slávne po celom internete, klientky do jej kliniky kvôli nim zrejme nepobežia.

Práve naopak – napríklad Celeste Buckingham, ktorá patrila medzi dlhodobé VIP zákazníčky, z posmešných slov vizážistky usúdila, že na mieste viac nie je vítaná. Že už na procedúry, líčenie či česanie viac neprídu, odkázali “beauty expertke” v komentároch aj ďalšie ženy.

Ľudia to nepochopili – ona šíri osvetu!

Ona samotná však podľa všetkého nechápe, čo urobila zle. Rozhodla sa teda pre tvrdú obhajobu. “Milé dievčatá a ženy! V prvom rade nechápem, ako je možné, že ste status nepochopili, ale vysvetlím vám to, ako to bolo myslené,” začala v duchu hesla “najlepšia obrana je útok” Rujáková.

 

“Čo sa týka statusu, riešila som v ňom postavu (je jedno akú štíhlu, plnšiu). Aj plnšia žena môže byť pevná a za tým si stojím. Mne osobné to príde pekné a s*xy, ale ak sa idete niektoré ukazovať, tak by ste mali myslieť na to, že váš vplyv aj na takéto publikum môže vďaka vám pôsobiť zdravo a príťažlivo, aj keď máte veľkosť XXL,” zamotala sa vo vlastných “nepochopených” slovách vizážistka, ktorá sa snaží vykrútiť z akejkoľvek viny za posmech či hanobenie pevnejších žien.

“Niektoré ste sa urazili a ja nechápem prečo. Niektoré ste začali riešiť úplne iné veci ako podstatu statusu. Poznám veľmi veľa krásnych a plnších žien, čo na nich oceňujem je, že predstavujú v rámci svojho ja aj zdravý životný štýl, a to tým, že sa hýbu a ich prezentácia je aj zrkadlom ich životného štýlu. Nikde som neuviedla, že máte mať kilo botoxu, nafúknuté pery alebo miery 90-60-90,” uviedla vizážistka, ktorej stále uniká pointa, prečo si pri jej vyjadreniach ľudia ťukajú na čelo.

Michaela pred rokmi v šou Nákupné maniačky.

Na záver poďakovala ľuďom za to, že ju “pochopili aj nepochopili” a pevne presvedčená, že robí pre spoločnosť prospešnú vec, dodala: “Pevne verím, že touto osvetou začneme spoločne cvičiť a zdravo sa stravovať!” 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Známa Slovenka vysmiala plnšie ženy: Vraj by mali zaliezť a NEUKAZOVAŤ SA!

K odporným slovám “beauty expertky” sa vyjadrila jej klientka Celeste Buckingham!

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/makeupbykatka, michaelarujakova, mishellbeauty