Vlado úchylné správanie na farme.

Ajajaj! Baby na Farme už zasa intrigujú… Tentokrát špekulujú, ako čo najlepšie vyriešiť situáciu s najbližším duelom. „Ja že: ‚Zober si Niku!‘ Musím ho nahovoriť… Chcem, aby bol prvý duelant,“ šepkala Romana potajomky Kristi takmer nezrozumiteľne. „Ja ho nahováram, nech tú k*rvu vyhodí!“ Dievčatá spriadajúce plány nemajú poňatia, že v tej chvíli niekto stojí za stenou a načúva.

Útulňa je na farme miestom, ktoré slúži ako skrýša na chvíľku odpočinku od namáhavej práce. Stala sa preto akýmsi kútikom nerestí, kde sa odohrávajú hádky a bitky, ale aj spriadajú neviditeľné pavučinky intríg. Niet divu, že Vlada zaujímalo, čo sa deje za jej tenkými stenami!

Vlado Farma 11 kniha
Takto poctivo Vlado zaznamenáva udalosti na farme. Jeho spoluhráči sú už preto zvyknutí, že občas robí zvláštne veci, no toto… Žeby sa snažil získať ďalšie pikošky do svojej (možno) budúcej knihy?

Píše farmársku kroniku?

Plížil sa okolo, keď sa vnútri dohovárali Romana s Kristi. Ešte väčšie divadlo ale predvádzal počas Radovho nevinného oddychu. Čo sa snažil zachytiť? „Išiel za útulňu sa schovať a počúvať?,“ nemohli uveriť tomu, čo videli, dievčatá. Vladovo správanie totiž naozaj pôsobilo ako scéna zo zlého komického filmu. „Ja tomu nerozumiem – čo mu zasa preplo?“

Celú prapodivnú scénu si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza, YouTube/Televízia Markíza