Nela Slováková je už späť zo slnečného Mexika a rozhodla sa, že nebude riešiť žiadne z obvinení, ktoré sa na ňu v poslednej dobe valia. Namiesto toho chce zostať pozitívna a veselá, a to nielen kvôli sebe, ale aj kvôli fanúšikom, ktorí k nej vzhliadajú.

Za vernosť sa ich nedávno rozhodla odmeniť tým, že im zodpovie akékoľvek otázky, ktoré jej položia. Ľudia pritom boli zvedaví nielen napríklad na Hotel Paradise či recepty na úspech, ale aj na Slovákovej plány do budúcnosti.

Tá už, napodiv, presne vie, kam sa chce čoskoro presťahovať. “Bratislava, kde je krásny pozemok, na ktorom má stáť krásny dom,” prezradila víťazka Hotela Paradise, no vzápätí dodala, že človek nikdy nevie, kam ho osud zaveje. Nateraz sa však túži presťahovať do rodnej zeme svojho priateľa Lukáša Kozáka.

Dom má byť podľa Slovákovej slov už vo výstavbe, pričom okrem samej seba plánuje influencerka priniesť z Brna na Slovensko aj svoj obchod s oblečením. Pravdou však zostáva, že v Bratislave žije aj jej veľká konkurentka – bývalá kamarátka Zuzana Plačková, s ktorou sa rozhádali práve v čase, keď obe začali predávať rúška.

Boj influenceriek trvá dodnes. Kým Plačková sa k Češke vyjadruje len zriedka (a aj to obvykle nikoho priamo nemenuje), Slováková nemá problém nahlas povedať napríklad, že bývalou kamarátkou “totálne pohŕda”.

Otázka, aký je jej vzťah so Zuzkou Plačkovou, padla na jej Instagrame aj v rámci Neliných posledných “otázok a odpovedí”. “Ďalšie sklamanie, ktoré prebehlo v mojom živote. Ja na to rada odpoviem, je mi úplne jedno, či to uvidí, ale som obrovsky sklamaná z toho človeka, že uveril lžiam cudzích ľudí a neveril mne, kamarátke,” vyjadrila sa Slováková.

Hoci sa teraz expriateľky maximálne vzájomne podpichujú cez Instagram, všetko bude zrejme úplne iné, keď sa ocitnú zoči-voči v tom istom meste. Môžeme teda očakávať, že sa vojna influenceriek prehupne z virtuálneho sveta do tvrdej reality? Uvidíme.

Slovákovej VIDEO s odpoveďami si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/nelaslovakova | Foto: Instagram/nelaslovakova, queen.plackova