Včerajšia epizóda šou Tvoja tvár znie povedome priniesla opäť poriadnu nálož podarených vystúpení a vtipných premien. Asi najviac sa tešili diváci na komika Fera Joka, ktorý stvárnil Sisu Sklovskú. No a tu sa to všetko začalo…

Fera čakala obrovská výzva, veď stvárniť tak famóznu divu, akou je Sisa, nie je vôbec jednoduché. Tá ho nakoniec došla podporiť a dať zopár rád. „Musíš sa pekne usmievať, musí z teba sršať energia, mať radosť z toho, čo robíš, nemôžeš myslieť na každý krok alebo na každý tón, musíš byť absolútne uvoľnený a jednoducho žúrka. Ten text písal Daniel Hevier a to nie je zábava…” pripravovala ho Sisa.

Ferko nakoniec vystúpenie zvládol najlepšie ako vedel a mohol si tak vychutnať hodnotenie od poroty, ktorá si neodpustila uštipačné poznámky, no aspoň čo sa Zuzky Šebovej týka. „Vy ste veľmi sympatická mladá dáma,” povedala opitým tónom, čím zrejme narážala na video Juraja Lelkesa, ktoré dávnejšie obletelo internet.

Tu to ešte nekončí, herečka si následne zobrala na mušku aj samotnú Sklovsku. „Ja som osobne nevedela, že Sisa Sklovská má nejakú svoju vlastnú pieseň. Teraz už chápem, prečo má len jednu… Sú interpreti, ktorí majú sto piesní a nič a takí, čo majú jednu a tiež nič,” rypla si Šebová.

Sklovska nenechala na seba dlho čakať a hneď na to reagovala: „Som najmä divadelná speváčka, to znamená, že som muzikálová a operná diva, tak ma všetci volajú, to som ja nevymyslela a okrem toho som multižánrová speváčka. To znamená, že čo sa týka popu, nepasujem sa za popovú speváčku. Mám kopu hitov, ktoré som nahrala, ktoré sú moje pôvodné. A keby som sa ja osobne pasovala do toho, že chcem byť popová speváčka, tak sa o to postarám. Mala by som okolo seba fantastických ľudí, ktorí by to z marketingovej stránky, samozrejme, vedeli rozbehnúť. No vôbec sa o to vôbec. Venujem sa  hlavne divadlu a mojim pôvodným muzikálom. Venujem sa mojej koncertnej profesii, ktorú robím a som aj profesorka na akadémii. Nepasujem sa za popovú speváčku. To znamená, že ak Zuzka Šebová nevie o tom, že robím nejaké pesničky, tak za to ja nemôžem. Asi nepozná štýl mojej profesie a nemá ani poňatie, čo vlastne robím!“

Zdroj: tvmarkiza.sk | Foto: Instagram/ZuzanaSebova, SisaSklovska, tvmarkizaofficial