Medzi slovenskými YouTubermi Danielom „Gogom“ Štrauchom a Petrom „Exploitedom“ Altofom to už dlhšiu dobu vrie. Chlapci sa neraz podpichovali, hádzali si polená pod nohy, no tento raz Peter zašiel trochu priďaleko.

Najúspešnejší slovenský YouTuber Gogo sa môže pýšiť už takmer 1,5 miliónom odoberateľov, čo spôsobuje, že mladý chalan si vytvára čoraz viac nepriateľov a hejterov na slovenskej scéne. Jedným z nich je aj jeho kolega Exploited, s ktorým už dlhšiu dobu vedie „verejnú vojnu“, podpichujú sa navzájom a robia si z toho druhého srandu. Po tom, čo sa Gogo presťahoval do nového domu, jeho starý byt ostal voľný, čo využil Explo a spolu s priateľkou Momou sa tam presťahovali. Podľa jeho slov to chcel uchovať v tajnosti, no Gogo sa v jednom videu prekecol a oheň bol na streche. Na svoj Facebook pridal dosť nenávistný komentár na Petrovu adresu, čo rozvírilo búrlivú diskusiu pod príspevkom.

Gogo však status po chvíľke zmazal a napísal druhý, menej útočný, v ktorom priznal, že sa nechal vyprovokovať emóciami.

Exploited vsadil na pútavý titulok videa a aby nazbieral pár tisíc videní naviac, v novom „Ask“ otvoril tému bývania v starom Gogovom byte. Negatívne komentáre na seba, samozrejme, nenechali dlho čakať a na Expla sa zvalila vlna kritiky. Čo si o jeho sťahovaní myslíte vy? Naozaj chcel len zaujať?

Video:

Zdroj/Foto: facebook, youtube