Zuzanu Plačkovú pozná na Slovensku snáď každý. Svojím účinkovaním v kontroverznom Hoteli Paradise, nespočetnými plastickými operáciami a svojou „úprimnou“ papuľou sa dostala do povedomia každému. Zuzana sa venuje podnikaniu, no jej najväčším výnosom je práve sociálna sieť Instagram. Tam nielenže zarába na platených reklamách a propagovaním produktov, ale taktiež zdieľa svoj každodenný život. Naposledy si na svojich Instastories podala známu vizážistku a medzi oboma dámami tak vznikla poriadna vojna.

Postupom času sa stáva trendom viesť hádky práve cez Instagram. V obľube to má zrejme aj Zuzana Plačková, ktorá si už prostredníctvom Instastories podala nejednu celebritku. Tentokrát sa vzájomne dourážala so známou vizažistkou, ktorá spolu so sestrou vedie skrášlovaciu kliniku v Bratislave.

Zuzany sa dotkol komentár spomínanej vizážistky, v ktorom bolo napísané, že opakuje podľa nej a jej sestry skoro všetko, čo sa životného štýlu týka. Zuza na odpoveď nenechala dlho čakať a behom pár minút vrátila úder: „Na niektorých klinikách by majiteľky mali prestať fetovať, lebo ma skutočne bavia. Ako sa hovorí, karma je zdarma a vždy na každého príde,“ napísala.

Samozrejme, ešte nekončí, vytočená Plačková pokračuje: „Tie, ktoré viete, o čo ide, tak vedzte tomu, že nemám sa po akej feťáčke opičiť alebo jej čo závidieť!“ Nezabudla zároveň dodať, že udalosť bude riešiť trestným oznámením.

Hneď na to reagovala aj vizážistka: „Čo sa týka tých feťáčiek, si totálne v tomto mimo, čo sa týka nás, my nefetujeme, ani nevieme, čo to je.“ A na trestné oznámenie odkázala Zuzane toto: „Milá Zuzana, teba keby začali ľudia udávať, čo na každého si ponadávala, tak by si videla, koľko behačiek po súde by si mala. Nestihala by si vybavovať sťažnosti. Začnime onkológiou a ich rodičmi,“ narážala tak zrejme na nedávnu kauzu s rúškami pre onkologické detičky. No, takto sa zrejme končia všetky veľké kamarátstva v slovenskom šoubiznise 😀

 

Zdroj/Foto: Instagram/mishellbeauty/queen.plackova