Len pred pár hodinami rozvírila manželka Paľa Drapáka vody slovenského šoubiznisu. Reagovala totiž na Rytmusu novú skladbu, v ktorej spomína aj jej manžela. Raperova odpoveď na seba nenechala dlho čakať. 

 

Búrlivé slová Janette Drapákovej vyvolala skladba s názvom “Toto Neni Hudba”, v ktorej sa raper obul do známeho slovenského speváka. Vyjadrením, ktoré zverejnila na svojej sociálnej sieti pobúrila viacerých fanúšikov, dokonca vyzýva samotnú Jasminu k tomu, aby dostala rozum a od rapera odišla. Viac o tejto kauze si prečítate >>TU<<

Čo na to Rytmus?

Bolo viac než isté, že raper to nenechá len tak. Aj keď nejde o žiadne drsné slová, no k celej kauze mal potrebu vyjadriť sa aspoň na Instagrame.

“VOJNA ROCKEROV! Túto tretiu svetovú vojnu nájdete na mojom novom Feat albume SKAP!!! Kto frázuje lepšie? Já alebo Palino?” vyzýva Paťo followerov. Uvidíme, ako táto slovná prestrelka dopadne 🙂

SLEDUJTE NÁS AJ NA INSTAGRAME >>>>>FUNMAGAZINSK<<<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rytmusking, janettedrapakova | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)