Slovensko žije už od včera kauzou, o ktorú sa postaral obľúbený raper Rytmus. Ten vo svojej novej skladbe naložil rockerovi Paľovi Drapákovi, čo nenechalo chladnou jeho ženu. Tá Patrikovi venovala poriadne dlhý verejný odkaz, v ktorom prezradila, čo si o ňom myslí.

 

Celý príspevok si môžete prečítať>>> TU. Rytmus na svoju odpoveď nenechal dlho čakať a do Drapáka si znovu rypol na svojom Instagrame. Príspevok Janette sa ihneď stal virálnym a komentovali ho stovky ľudí, medzi nimi aj známe osobnosti.

Svoj názor vyjadrila ex-farmárka Božka Candráková, fitnesska Zora Czoborvá, dirigent Petr Chromčák či manažér súťaže krásy Miss Jozef Oklamčák. Všetko ale napokon zaklincovala aj Jasminina rodina. Bývalá superstaristka Dominika Stará a Jasmina Alagič sú sesternice z druhého kolena a práve mladá speváčka, ktorá žije v Amerike, Rytmusovi poriadne naložila.

“Ten, koho meno ani nenapíšem, lebo nie je hodné toho, aby sa tu písalo – to je jeden totálny chudák. Mne osobne je ho strašne ľúto. Zaujať nedokáže inak ako vulgarizmami, oplzlými rečami, útokom na všetkých, kto jeho ctené meno berie nadarmo. Je ovešaný reťazami od bicykla, slovenská gramatika je pre neho španielska dedina, je maximálne nechutný a ja osobne by som o neho ani kolobežku neoprela,” poriadne sa rozhorčila Dominika. Jej celé vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

K Janette sa pripojili aj známe osobnosti

Dominika Stará

PRE VIAC ZÁBAVY NÁS SLEDUJTE AJ NA INSTAGRAME >>>>>FUNMAGAZINSK<<<<<

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.