Spevácka súťaž The Voice je plná nečakaných a jedinečných okamihov, ktoré diváci pri televíznych obrazovkách tak milujú. Silné emócie a dokonalý spev – práve to porotcovia, ktorí si spevákov do svojich tímov vyberajú čiste len na základe hlasu, hľadajú.

 

Prišla – zaspievala – zvíťazila. Reč je o sympatickej blondínke Eliške Urbanovej, ktorá skladbou od Jamesa Browna postavila na nohy snáď všetkých v sále. Už po prvom odspievanom tóne sa otočila Janka Kirschner, neskôr sa pridali aj ostatní.

Netradične sa ale zachoval Vojta Dyk, ktorý svoju zverenkyňu doteraz nevidel. Rozhodol sa, že sa nechá prekvapiť a že sa nechce rozptyľovať jej vzhľadom. Najdlhšie si vraj chce pamätať len zážitok, ktorý mal z jej hlasu. Kto vie, ako to vníma samotná Eli, na druhej strane, do Vojtovho tímu sa rozhodla pridať sama, uvidíme, ako bude ich spolupráca prebiehať v ďalších fázach šou.

Foto: Instagram/ tvmarkíza | Zdroj/Video: YouTube

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)