Kanadský spevák zažil škandál, ktorý si bude pamätať do konca života. Iba o pár centimetrov totiž unikol strašnej smrti! Viete si predstaviť to množstvo uplakaných tínedžeriek? Tentokrát bol však na pódiu sám ako prst a jeho mohutná ochranka sa krčila v zákulisí!

Sebavedomý mladík sa objavil na Festivale vo Švédsku…

Všetci vieme, že podstata koncertu je vypočutie si interpreta na živo bez playbackov či dopredu nahraných hlasov. Justin však kašle na zaužívané pravidlá. Miláčik tínedžeriek je natoľko veľká hviezda, že španielsku verziu pesničky ,,Despacito“ sa rozhodol nezaspievať naživo. Pravdepodobne si nechcel potrápiť hlasivky alebo kompletne zabudol španielčinu?

Fanúšikovia boli pobúrení a prosili ho o zmenu plánu. Dokonca jedného z fanúšikov natoľko nahneval, že sa ho rozhodol ,,zamordovať“ bizarným spôsobom. Hodil po ňom plastovú fľašu. Mušku mal naozaj dobrú, keďže rana bola mierená priamo na hlavu, no famózne reflexy spidermana sa u speváka vyvinuli tak dokonale, že sa mu podarilo vyhnúť sa projektilu včas! Našťastie sa nič nestalo a Justinova pekná tvárička neutrpela žiadnu jazvičku. Veď tá fľaša ho mohla zabiť!

Útok fanúšika je zachytený na videu:

Zdroj/Foto: youtube, facebook