Bola verejne známa, už keď prichádzala na Farmu, no po jej vypadnutí popularita Nikol Fridrichovej závratne stúpla. Ľudí si získala svojou úprimnosťou, bezprostrednosťou, ale aj tým, že si priznala chyby, ktoré na statku urobila. A hoci ju stále viaže zmluva o mlčanlivosti, podobne ako iní exfarmári, robí aj Nikol z času na čas výnimky a čo-to o fungovaní reality šou prezradí. Najnovšie sa “prekecla”, čo si myslí o budúcom víťazovi!

Farma pre ňu bola drsnou, no za to poučnou skúsenosťou. Nikol si však uvedomuje, že čo tam porobila, sa s ňou bude niesť ešte veľmi dlho. “Bolo veľa toho, čo som dodr..la a urobila by som to totálne inak. Totálne… Ale nie je to ani prvý, ani poslednýkrát, čo som niečo pos.ala. Bohužiaľ, toto s tebou pôjde celý život,” priznala otvorene Nikol Fridrichová na svojom Instagrame, kde jej fanúšikovia položili pár otázok na telo.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Exfarmárka okrem iného prehovorila aj o tom, čo v súvislosti so životom na statku už určite napadlo nejednu ženu – aké to tam je s menštruáciou? Nikolina odpoveď viac než prekvapila. Sama totiž mala obrovské problémy, pretože jej – zrejme ako aj iným ženám – pobyt na Farme celkom rozorval organizmus.

“Bola som totálne rozhádzaná. Nespala som, ty kokos, robota, slnko, kokos, nemáš pokoj, nonstop horúčavy, komáre – no ja som mala dva razy za mesiac krámy!,” šokovala Nikol. “Na tej latríne ma išlo dr.núť!”

Aj keď je už sama v pohodlí domova a vonku z hry, výhru by dopriala svojmu dobrému kamarátovi Erikovi Zahorjanovi. O tom, kto získa 75.000 €, si však myslí svoje. “Môj osobný názor je taký, že určite len tak hocikomu nenechajú vyhrať 75 litrov,” tvrdí exfarmárka. “Ja byť na ich mieste, si to určite ochránim, aby to bol nejaký môj favorit a uvidíme, či budem mať správny tip, kto to celé vyhrá.” 

Finále nás teda ešte len čaká a zúčastní sa ho ako Nikol, tak aj jej “úhlavná nepriateľka” Rebeka Hlavatá. V žiadnom prípade sa jej nebojí, no očakáva, že na jej slová televízia uvalí prudkú “cenzúru” a bez milosti jej vypne mikrofón. Nuž, nechajme sa prekvapiť!

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich | Foto: Instagram/nikki_fridrich, TV Markíza