V dnešnej dobe je všetkého akosi priveľa – stresov, neistôt, demisií, sťažností, obmedzení… Len spokojných úsmevov, ktoré by pod respirátormi i tak nikto nevidel, je kritický nedostatok. Situáciu tak vníma aj exfarmárka Nikol Fridrichová, ktorej je zle už aj z „pobytu“ na sociálnych sieťach.

„Posledné obdobie sa vyhýbam Instagramu, lebo ma z neho len a len bolí hlava. Fakt, otvoríš to – internet plný pretvárky, oj..ov, klamstiev, afektov, hranie sa, na čo nie si a najviac milujem trúbky, ktorých kapacita je veľmi obmedzená, ale oni stále sa chcú vyjadrovať mimo svoj rozsah,“ povedala bez obalu rozčúlená Nikol.

„Mám pocit, že už je toho všetkého na nás – na každého jedného – akurát tak dosť. Hľadajme veci, ktoré nás ukľudňujú a robia šťastnejšími,“ odporučila, no následne jej to nedalo a vybuchla opäť: „Keď otvorím ten tupý Facebook, tak z toho ma takisto bolí hlava. Či už je to politika alebo to je d..nutá Cibula tretia cenová alebo sa rieši niekoho postava alebo najväčší problém Slovákov je, že sú ľudia na dovolenkách! Ľuďom j..e?!“

Bohužiaľ, sociálne siete sú len dokonale pokrivenou reflexiou toho, čo momentálne ľudia na Slovensku prežívajú. Nateraz sa však zdá, že situácia sa trochu zlepšuje a možno keď sa upraví aj politické ovzdušie, budeme môcť slobodnejšie dýchať nielen vonku, ale aj na sociálnych sieťach.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Nikol Fridrichová rozzúrená ako nikdy: Slová, ktoré adresovala Sáre, ju zabolia!

Sára sa predviedla odvážne ako nikdy: Rozkročené nohy, zadok len v tangáčoch!

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich | Foto: Instagram/nikki_fridrich, startitup_sk, RTVS