Emma Watson, celým menom Emma Charlotte Duerre Watson, je 27-ročná britská herečka, ktorá sa preslávila najmä ako Hermiona Grangerová z filmovej série Harry Potter. Keď sa objavila na tohtoročných Oscaroch, obrovské debaty rozprúdilo jej nové tetovanie!

 

Emma Watson sa totiž na udeľovaní cien Oscar 2018 objavila na ruke s kérkou s nápisom Times Up. Z jej strany malo ísť o podporu kampane s názvom ‘Times Up’, ktorá bráni se* uálne obťažované a týrané ženy. Emma však čelila obrovskej kritike fanúšikov, jednak za to, že dať si na svoje telo tetovanie podľa nich nie je správna forma ukázania ženskej sily a na svoje si prišli aj gramatickí hrdinovia.

Tí totiž okamžite vysmiali herečku, pretože svoje tetovanie nemala s apostrofmi a tým pádom vraj nemalo s kampaňou ‘Times Up’ nič spoločné. Ako sa neskôr ukázalo, herečkino tetovanie je len dočasné a tým, že ho odhalila na celosvetovo sledovaných Oscaroch, chcela len viac poukázať na ženy, ktoré musia čeliť najrôznejším druhom se*uálneho obťažovania.

Zdroj/Foto: Twitter, unilad.co.uk