Hovorí sa, že risk je zisk. V tomto prípade bol ale zisk vysoký a risk takmer nulový – aspoň pre nezodpovednú speváčku, ktorá sa rozhodla z letiska poputovať rovno na veľké hromadné podujatie. V období hrozby menom COVID-19, keď ľudia, čo môžu, radšej zostávajú pracovať z domu a vyhýbajú sa masám, totiž Dara Rolins odignorovala 14-dňovú karanténu a s potenciálnou nákazou šla priamo medzi stovky ľudí! 

“Z lietadla rovno do auta, z tenisiek do čižmičiek a ide sa pre zmenu do Tatier. A presne TAKTO ma to baví,” pochválila sa Dara Rolins svojim fanúšikom na Instagrame. Pridala k tomu fotografiu z letiska a jednu zo svojich tradičných “spontánnych” póz s obrovským úsmevom.

Dara sa vracala z New Yorku, kde točila klip so svojím údajným milencom, 26-ročným raperom Dalybom. Kým teda ju nič netrápilo, fanúšikovia zostali v poriadnom šoku. Niet sa čo čudovať – všetky SMS-ky, správy aj hlásenia prízvukujú nielen to, že cestovanie treba aspoň na nejaký čas obmedziť na minimum, ale tiež, že všetci, ktorí prišli zo zahraničia, by mali z rešpektu k iným ľuďom zostať dva týždne v karanténe!

“Rýchle strihy, zmeny. Sloboda v pohybe, v hudbe, možnosti cestovať, stretávať, vnímať, preciťovať a spolupracovať s rôznymi, spravidla veľmi talentovanými luďmi. A aj vďaka tomuto životnému štýlu dokážem pozerať na svet bez predsudkov, obmedzení, širokou optikou, s rešpektom a toleranciou ku všetkému, čo robí človeka šťastným a má schopnosť potešiť aj niekoho iného. Jak spievam v jednej mojej pesničke: ‘Nie je všetko pre všetkých.’ Zaplaťpánboh!,” dodala Darina Rolinsová vety, ktoré v kontexte situácie vo svete znejú takmer až provokačne. Vzápätí sa na ňu spustila spŕška vyčítavých komentárov.

“Darina, čo hovoríš na koronavírus?.” “Ja byť tebou, tak sa dám na tri týždne do karantény!,” zneli znechutené poznámky pod fotografiami. Mnohé z nich stihli do 24 hodín z profilu záhadne zmiznúť, zachytila ich však redakcia denníku Pluska.

“Ďalšia celebrita, ktorá si myslí, že pre ňu nič neplatí. Však u nás by ju čakala pokuta 3 milióny za to, že nereagovala na esemesku s inštrukciami po návrate do ČR. Ona môže mať imunitu OK, ale to neznamená, že to nemôže preniesť na niekoho, kto to nemusí zvládnuť. Je to sebecké,” napísal fanúšik, ktorému sa nepáčilo, že speváčka kvôli vlastnému biznisu ohrozuje zdravie iných ľudí. Rozhodne s týmto názorom nebol sám.

“Sebec, čo iné je, nedbá na ochranu verejného zdravia, môže byť ďalším potenciálnym prenášačom a zdrojom vírusu!“ 

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi, Pluska.sk | Foto: Instagram/dararolins_vermi